Niemodne dmuchane balony?

Wiele razy usłyszeć można było o tym, że tworzenie dekoracji balonowych jest niemodne i mało gustowne. Czy jest to prawda? Czy stosowanie ozdób balonowych świadczy o kiczu i złym guście? Czy nadal jest w modzie?

Przeglądając liczne galerie internetowe, oferty firm cateringowych na wesele oraz zdjęć z różnych uroczystości dostrzec można, że rynek oferuje coraz większą gamę kolorystyczną, przeróżne kształty i kompozycje z balonów. Czy patrząc na nie nadal można myśleć, że jest to rodzaj dekoracji weselnej wykonany „po najmniejszej linii oporu”? Obecnie coraz częściej stwierdzić można, że nawet przyozdobienie sali weselnej samymi balonami wygląda naprawdę ładnie, elegancko i efektownie. Dekoratorzy wnętrz wykazują się dużą pomysłowością w aranżowaniu wnętrz. Tworzenie balonowych łuków oraz wypełnianie powierzchni sufitu balonami z helem jest dobrym i eleganckim pomysłem. Stosując dekoracje z balonów dekoratorzy dbają o spójność kompozycji, budują strukturę z białych lub kremowych balonów i wypełniają ją kompozycjami kwiatowymi oraz miękkimi i eleganckimi tkaninami. Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie szarf atłasowych uwieszonych przy suficie w połączeniu z dużą ilością balonów.

Biorąc pod uwagę tego typu dekorację należy zapoznać się z ofertą firm, przejrzeć galerię różnych kompozycji balonowych i wybrać taką, która odpowiada naszym oczekiwaniom i gustowi. Dodatkowo ostatnio furorę robią wielkie balony, które w środku mają kilkadziesiąt małych balonów. Taki balon wybucha podczas pierwszego tańca Pary Młodej, a na ich głowy ląduje deszcz z płatków kwiatów i małych baloników. Dla dzieci: alby komunijne.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *